Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emo účesy vídáme v současné době stále častěji. U některých lidí vzbuzují úžas, u jiných pohoršení. Někomu se líbí, někomu zase ne. Emo účesy ukazují postoj a pocity člověka. Účes je jedním z prostředků, kterým se můžete vyjádřit. Nehleďte na to co si myslí vaše okolí a buďte odlišní, buďte sví.

emoPro emo účesy, stejně jako pro celý emo styl, žádná pravidla nehledejte, protože prostě neexistují. Důležité je řídit se svými pocity. Spousta vyznávačů emo stylu nosí patku, která zakrývá jedno oko, ale tím se samozřejmě řídit nemusíte. Buďte prostě sví a zvolte účes jaký se vám líbí. Účesy a vlasy mají nejčastěji černou barvu, ale samozřejmě mohou mít i jiné barvy. Často jsou některé prameny vlasů zvýrazněny další barvou, například růžovou, červenou nebo modrou.

Pokud si věříte tak neváhejte a vytvořte si vlastní účes. Kupte si barvu, uchopte nůžky a nechte se unášet svými pocity. Fantazii se meze nekladou. Emo účesy a vlasy, kterými se můžete inspirovat naleznete v sekcích Emo Girls a Emo Boys. Skvělým zdrojem inspirace je také Youtube nebo Vampirefreaks.com. Pokud byste chtěli ukázat ostatním svůj skvělý účes na tomto webu, tak neváhejte a pošlete své fotky na adresu admina.

Emo obrázky v galériích můžete komentovat, ale zdržte se prosím vulgárních komentářů (budou stejně smazány). Kritika je samozřejmě vítána, ale pokud máte potřebu být vulgární, tak se běžte vyřádit někam jinam.Dlouhý emo účes z rovných černých vlasů se třemi červenými prameny
Pánský krátký emo účes z tmavohnědých vlasů s dlouhou ofinou přez okoEmo účes sestříhaný, z dlouhých černách vlasů, účes doplněný o velké brýleEmo účes z dlouhých sestříhaných vlasů tmavočervené barvyPolodlouhý měděný emo účes sepnutý do dvou roztomilých culíčků

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář